Mobil SHC – gwarancja satysfakcji

Koncern ExxonMobil jest pewien, że może pomóc rozwinąć skrzydła działalnościom biznesowym, gdzie stosowane są środki smarne. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości syntetycznych środków smarnych Mobil SHC. I na to dawana jest gwarancja.

Firmy z całego świata udokumentowały osiągnięcie znaczących oszczędności dzięki zastosowaniu syntetycznych środków smarnych Mobil SHC zamiast mineralnych olejów i smarów. Potwierdzono:

  • Zredukowane zużycie urządzeń oraz ich bardziej wydajną pracę, zwiększoną niezawodność i wydłużony okres eksploatacji
  • Zmniejszoną częstotliwość smarowania (wydłużone okresy bezobsługowej pracy) i mniejszą ilość oleju do utylizacji
  • Oszczędności wynikające z poprawy efektywności energetycznej i mniejsze zużycie energii
  • Zwiększoną produktywność z mniejszą liczbą przestojów związanych z koniecznością przeprowadzania napraw lub konserwacji
Mobil SHC – gwarancja satysfakcji. Bez cienia wątpliwości

Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z rezultatów osiąganych dzięki środkom smarnym Mobil SHC od daty pierwszego zakupu tych produktów do zakończenia trwającego 12 miesięcy okresu testowania, zostanie mu zwrócona różnica w cenie pomiędzy produktami Mobil SHC a tradycyjnymi mineralnymi środkami smarnymi (które były stosowane przed wymianą na Mobil SHC lub które byłyby używane do wybranych zastosowań) za okres maksymalnie 24 miesięcy od daty pierwszego zakupu produktu Mobil SHC.

SHC to najlepszy środek smarny na rynku – Planner konserwacji maszyn i urządzeń w przemyśle cementowym.

Mobil SHC - gwarancja oszczędności

Przedstawiciele handlowi SmarT Plus oraz ExxonMobil będą chcieli zrozumieć powody ewentualnego niezadowolenia z produktu Mobil SHC. Jednakże wypłata środków na podstawie gwarancji satysfakcji nie będzie wymagała dalszej komunikacji z ExxonMobil poza dostarczeniem określonych podstawowych informacji (zebranych w stosowanych przypadkach przez SmarT Plus).

Ryzyko bierze na siebie ExxonMobil

W latach 2009 – 2016 firmy z całego świata udokumentowały 62 miliony dolarów rocznych oszczędności osiągniętych dzięki przejściu z konwencjonalnych olejów i smarów na środki smarne Mobil SHC. Teraz i Twoja firma może dołączyć do tego grona dzięki gwarancji zapewniającej spokój ducha. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o gwarancji satysfakcji z Mobil SHC.

Pozwól swojej firmie rozwinąć skrzydła. Wybierz środki smarne Mobil SHC.