Mobil Delvac Modern 10W30 Full Protection

Mobil Delvac Modern 10W30 Full Protection to wysokowydajny, technologicznie zaawansowany, syntetyczny olej do silników wysokoprężnych, który przyczynia się do wydłużenia jego żywotności w nawet najbardziej wymagających warunkach w jeździe drogowej i terenowej. Olej ten zapewnia wyjątkowe osiągi nowoczesnych wysokowydajnych silników o niskiej emisji spalin, w tym silników wyposażonych w systemy recyrkulacji spalin (EGR) i systemy obróbki spalin z filtrami cząstek stałych (DPF) i katalizatorami utleniającymi do silników Diesla (DOCs). Produkt ten jest wynikiem kompleksowych prac badawczo-rozwojowych podjętych wspólnie z czołowymi producentami sprzętu OEM. ExxonMobil zaleca go do użycia w różnorodnych zastosowaniach o dużym obciążeniu i w trudnych warunkach pracy m.in. w samochodach ciężarowych, maszynach roboczych w przemyśle wydobywczym, budownictwie, kamieniołomach i w rolnictwie. Mobil Delvac Modern 10W-30 Full Protection jest w pełni kompatybilny ze starszymi typami silników i zapewnia im doskonałą wydajność. Produkt spełnia lub przewyższa wymagania API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS i CH-4 oraz wymagania kluczowych producentów sprzętu (OEM). Mobil Delvac Modern 10W-30 Full Protection spełnia lub przewyższa także wymagania specyfikacji API SM dla silników benzynowych i flot mieszanych i jest kompatybilny z biodieslem.

Mobil Delvac Modern 10W30 Full Protection – właściwości i zalety

Formulację tego oleju opracowano stosując technologię dodatków trymerowych i mieszany pakiet detergentów, aby zapewnić niezrównane osiągi zarówno nowych, jak i starszych silników. Oprócz doskonałej kontroli zagęszczania oleju z powodu gromadzenia się sadzy i wyjątkowej retencji rezerwy alkalicznej (TBN) w długich okresach między wymianami, zaawansowana technologia oleju Mobil Delvac Modern 10W-30 Full Protection zapewnia również doskonałą odporność na zużycie oleju, utlenianie, korozję i zużycie ścierne, a także powstawanie osadów wysokotemperaturowych. Olej jest zalecany do stosowania z biodieslem ze względu na doskonałą stabilność oksydacyjną i czystość tłoków.

Mobil Delvac Modern 10W30 Full Protection – zastosowania

Rekomendowany przez ExxonMobil do następujących zastosowań:

  • Nowoczesne, wysokowydajne silniki Diesla o niskiej emisji spalin, wyposażone w systemy emisji spalin z filtrami cząstek stałych (DPF) i katalizatorami utleniającymi (DOC).
  • Wysokowydajne silniki wysokoprężne, w tym turbodoładowane konstrukcje z systemem EGR oraz silniki wysokoprężne wykorzystujące starsze, wolnossące konwencjonalne konstrukcje.
  • Pojazdy użytkowe oraz maszyny robocze pracujące w budownictwie, górnictwie, kamieniołomach i w rolnictwie.
  • Pojazdy użytkowe pracujące w warunkach wysokich prędkości/wysokich obciążeń oraz pojazdy pracujące na krótkich dystansach.
  • Maszyny robocze pracujące w warunkach niskich prędkości/wysokich obciążeń.
  • Wysokowydajne silniki benzynowe oraz flota mieszana.
  • Urządzenia zasilane silnikami Diesla amerykańskich i europejskich producentów sprzętu OEM.

Dostępne pojemności: 4L, 20, 208L

Mobil Delvac Modern 10W30 Full Protection – specyfikacje i dopuszczenia
Produkt posiada następujące aprobaty:
DQC II-18 LA
Mack EO-O Premium Plus
MB-Approval 228.31
Produkt ten posiada dopuszczenia następujących producentów urządzeń:
Detroit Fluids Specification 93K218
Detroit Detroit Fluids Specification 93K222
MACK EOS-4.5
RENAULT TRUCKS RLD-3
VOLVO VDS-4.5
Produkt ten jest rekomendowany przez ExxonMobil do stosowania w aplikacjach wymagających:
API CG-4
ACEA E9
Produkt spełnia lub przewyższa wymagania następujących specyfikacji branżowych i producentów urządzeń:
ACEA E7
API CK-4
API CJ-4
API CI-4 PLUS
API CI-4
API CH-4
API SN
API SM
Caterpillar ECF-3
Cummins CES 20086
Produkt spełnia lub przewyższa wymagania następujących specyfikacji:
JASO DH-2
Cummins CES 20081
MAN M 3575
API SP
VOLVO VDS-3
VOLVO VDS-4
API CF