Oszczędzaj z nami. Efektywność energetyczna w transporcie

Prowadzenie firmy transportowej to pasmo nieustannych wyzwań.
Technologia jest bardziej zaawansowana niż kiedykolwiek wcześniej. Rośnie konkurencja, maleją marże, a  przepisy są coraz bardziej złożone. Firmy transportowe muszą sprostać rosnącej liczbie przepisów  umożliwiających spełnienie norm emisji spalin, takich jak Euro 6.
W tak wymagających okolicznościach efektywność energetyczna może nie być najważniejsza. Jednak  czynienie z niej ważnego obszaru w działalności może przynieść firmie transportowej naprawdę wiele korzyści.
Czy celem Twojej firmy jest obecnie ograniczenie zużycia paliwa? Albo zastanawiasz się nad wprowadzeniem inteligentnych rozwiązań do biura?
Szukanie lepszej wydajności we wszystkich aspektach działalności, od drobnych zmian w biurze po inwestycje w najnowsze technologie na drodze, to podejście całościowe, które może istotnie wpłynąć na wyniki finansowe.

Środki smarne
Zaawansowane środki smarne skutecznie zmniejszają koszty paliwa. Odpowiedni olej silnikowy to doskonały pierwszy krok.

Należy przestrzegać wskazówek producenta pojazdu dotyczących wymiany oleju, jednak ważny jest również typ tego oleju. Przejście z oleju mineralnego na wysokiej jakości produkt w pełni syntetyczny ma wiele zalet. Bez względu na to, czy chodzi o transport towarów przez mroźną Arktykę, wciąganie ładunku na wysokie góry czy podróż w pustynnym upale, syntetyczne środki smarne zapewniają skuteczną ochronę w  najtrudniejszych warunkach.
Oleje syntetyczne, stworzone z myślą o lepszej pracy silnika przez długi czas, posiadają także, w porównaniu  z mineralnymi, udowodniony w testach potencjał wyraźnego ograniczenia zużycia paliwa*. Zapewniają  również lepszą ochronę przed zużyciem i gromadzeniem osadów, co pozwala ograniczyć wydatki na serwis. Zmiana stosowanego oleju na syntetyczny to skuteczny sposób na osiągnięcie wyraźnej poprawy wydajności.

Niniejszy poradnik w sposób przystępny prezentuje krótko- i długoterminowe działania, które pozwolą  czynić Twoją firmę bardziej efektywną i osiągać sukcesy biznesowe.

Efektywność energetyczna firm transportowych