Silniki gazowe

Istnieje pełna gama zaawansowanych, specjalnie opracowanych, wysokowydajnych przemysłowych środków smarnych marki Mobil przeznaczonych do zastosowania w zróżnicowanych technologicznie silnikach, w tym oleje do silników na gaz wysypiskowy oraz oleje do najnowszych stacjonarnych silników na gaz ziemny. Przez ponad 40 lat cel projektowania olejów serii Mobil Pegasus polegał na dostarczaniu najnowocześniejszej technologii. Dzięki temu silniki gazowe uzyskują optymalny okres eksploatacji i niższe koszty obsługi, co z kolei przekłada się na wyższą wydajność.

Silniki gazowe – producenci

Przemysłowe środki smarne marki Mobil mogą być stosowane w przypadku silników produkowanych przez wielu różnych producentów. Należą do nich takie firmy jak GE Jenbacher, Waukesha i Wartsila.

Mobil Pegasus 1100 seria – profil jakości

Rozwiązania dla silników gazowych – Mobil Pegasus

 

Oleje Mobil odpowiednie dla silników gazowych
Oleje do silników na gaz ziemny: olej syntetyczny Mobil Pegasus 1

Do alternatywnych olejów mineralnych należą oleje Mobil Pegasus 1005 i Mobil Pegasus 805.

Wydajność silnika gazowego bezpośrednio wpływa na produktywność, koszty operacyjne i potencjalny zysk. Oferujemy specjalnie opracowane wysokowydajne środki smarne do silników zasilanych różnym rodzajem paliw w silnikach dwusuwowych i czterosuwowych, w tym najnowszych stacjonarnych silników na gaz ziemny.

Mobil Pegasus 1

Mobil Pegasus 805

Mobil Pegasus 605 Ultra 40

Mobil Pegasus 1100 seria

Mobil Pegasus 1005

Mobil Pegasus 705

Mobil Pegasus 605

Mobil Pegasus 610