Mobil ATF 220

Mobil ATF 220

Mobil ATF 220 to wysokiej jakości płyn przeznaczony do stosowania w automatycznych skrzyniach biegów, do których zalecane są płyny spełniające wymagania klasyfikacji GM Dexron IID. Jest też używany w niektórych ręcznych przekładniach samochodowych, układach wspomagania układów kierowniczych i układach hydraulicznych.

Mobil ATF 220 został opracowany w oparciu o wysokiej jakości mineralne oleje bazowe, wzbogacone specjalnym pakietem dodatków uszlachetniających, zawierającym między innymi: inhibitory utleniania, wiskozatory, dodatki przeciwzużyciowe, przeciwpienne, detergenty, oraz modyfikatory tarcia. Produkt ten gwarantuje niezawodne działanie automatycznych skrzyń biegów we wszystkich warunkach eksploatacyjnych

Mobil ATF 220 – zastosowanie

Produkt ten jest zalecany do stosowania w niektórych modelach automatycznych i ręcznych skrzyń biegów w pojazdach osobowych i ciężarowych, do których zalecane jest stosowanie płynów spełniających wymagania jakościowe GM Dexron IID. Olej ten może być również z powodzeniem stosowany w hydraulicznych układach wspomagania układu kierowniczego oraz innych aplikacjach, do których zalecane jest stosowanie płynów spełniających podobne wymagania.

Dostępne opakowania: 1L, 4L, 20L, 208L

Mobil ATF 220 – specyfikacje i dopuszczenia 
 • posiada następujące dopuszczenia producentów:
  MB-Approval 236.7
  MAN 339 TYPE V-1/ TYPE Z-1
  VOITH TURBO H55.6335.xx
  ZF TE-ML-04D/11A/14A
 • spełnia wymagania następującego poziomu jakości:
  GM Dexron II/ IID
  Allison C-4
  Renk Doromat
  Caterpillar TO-2
  Ford ESR-M2C163-A2
  GM Type A Suffix A
  Volvo 97340