Mobil Rarus 800 Seria

Mobil Rarus 800 seria beczka

Oleje Mobil Rarus 800 seria to najwyższej jakości oleje przeznaczone głównie do smarowania wysokoobciążonych powietrznych sprężarek tłokowych. Nie zaleca się ich jednak do sprężarek stosowanych w aparatach oddechowych.

Oleje te zostały opracowane z myślą o spełnianiu i przekraczaniu wymogów największych producentów sprężarek. Ich skład oparty jest na syntetycznych olejach bazowych, dostosowanych do konstrukcji sprężarek oraz zaawansowanym technologicznie pakiecie dodatków uszlachetniających.  Gwarantuje to wyjątkowe właściwości w zakresie ochrony sprzętu i niezawodność działania sprężarek pracujących w warunkach, w których produkty na bazie oleju mineralnego nie spełniają wymogów. Seria Mobil Rarus 800 zapewnia wysoką ochronę przeciwzużyciową oraz doskonałą odporność na utlenianie i degradację termiczną. Unikalna formuła tych olejów przyczynia się do obniżenia kosztów konserwacji przez zminimalizowanie problemów sprzętowych oraz zmniejszenie osadów na zaworach.

Oleje smarowe serii Mobil Rarus 800 znacznie zmniejszają zagrożenie pożarami i wybuchami w porównaniu do produktów opartych na olejach mineralnych. Eliminują one praktycznie tworzenie się osadów, a ich wyższe temperatury zapłonu, wpływają pozytywnie zarówno na skuteczność jak i bezpieczeństwo. Ich wyjątkowe właściwości w zakresie oddzielania wody redukują problemy z tworzeniem się emulsji i przenoszeniem zanieczyszczeń do dalszej części instalacji i sprzętu. Oleje te są rekomendowane lub posiadają aprobaty wielu wiodących producentów sprężarek.

Dostępne opakowania: 5USG, 55USG

Mobil Rarus 800 Series – typowa charakterystyka fizykochemiczna
Mobil Rarus 800 Series824827829
Klasa lepkości ISO32100150