Program Mobil 1 Workshop

Jeśli jesteś właścicielem warsztatu i chcesz odnowić lub zmienić wizerunek swojego serwisu skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę ExxonMobil i SmarT Plus.

Dla klientów przygotowano ofertę “Mobil 1 Workshop – program dla warsztatów niezależnych”. Wszyscy chętni mogą wybrać pozycje z poniższej listy, zgodnie z potrzebami swojego serwisu.

W skład proponowanych pozycji wchodzi:

 1. znak świetlny Mobil 1
 2. regał na oleje Mobil
 3. flaga na maszt Mobil 1
 4. baner Mobil 1
 5. pokrowce na siedzenia
 6. ochraniacze na zderzak
 7. kombinezony robocze Mobil 1
 8. zegar na ścianę Mobil 1
 9. pompki ręczne do oleju
 10. nalewaki do oleju 5L 
 11.  stojak na ulotki/ ulotki
 12. certyfikat
Mobil 1 Workshop Program ma za zadanie zwiększyć widoczność i przyszłą dochodowość niezależnych warsztatów

Mobil oferuje produkty na każdą potrzebę. Dzięki rodzinie olejów silnikowych zapewniających doskonałe osiągi silnika niezależnie od stylu i warunków jazdy można mieć pewność, że jedna seria produktów zaspokoi potrzeby wszystkich klientów. Produkty z serii Mobil 1 – przekraczające standardy branżowe i zalecane przez czołowe zespoły wyścigowe – zapewniają lepsze osiągi i wyższy poziom ochrony niż inne oleje konwencjonalne, co przekłada się na dłuższą eksploatację silnika.

Przez związanie Państwa firmy z czołową marką, którą klienci znają i której ufają, dzięki programowi Mobil 1 Workshop Program otrzymają Państwo narzędzia pomagające zdobywać i utrzymywać lojalnych klientów.

Dzięki programowi Mobil 1 Workshop Program firma odniesie następujące korzyści:

1.         Powiązanie z czołową marką – produkty z serii Mobil 1 są na całym świecie znane z doskonałych osiągów i wysokiego poziomu ochrony. Są także zalecane przez wielu czołowych światowych producentów sprzętu OEM oraz najlepsze zespoły wyścigowe. Powiązanie swojego warsztatu z czołową światową marką olejów syntetycznych pozwala wykorzystać siłę marki Mobil 1, aby wypromować swoją firmę i udowodnić, że korzysta ona ze środków smarnych najwyższej jakości.

2.         Wsparcie w zakresie oznakowania i marketingu – dzięki materiałom i zasobom, które pozwolą powiązać warsztat z marką Mobil 1 (np. wysokiej klasy oznakowanie biura, recepcji czy wnętrza warsztatu, stojaka na produkty i materiały promocyjne dla klientów), program Mobil 1 Workshop Program pozwala zadbać o spójny wizerunek marki wysokiej jakości, który będzie przyciągał klientów.

3.         Wiedza i wsparcie w zakresie standardów pracy – dzięki kompleksowej pomocy, obejmującej między innymi regularne wsparcie, pomoc w uzyskaniu spójnej jakości czy profesjonalne szkolenia i rozwój umiejętności sprzedażowych, firma może zdobyć pozycję eksperta w zakresie wymiany oleju. Tym sposobem Program Mobil 1 Workshop Program zapewnia narzędzia maksymalnie wspomagające wzrost warsztatów członkowskich.

Mobil 1 Workshop Academy

Mając świadomość konieczności poszerzania wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji nasza firma przygotowała dla swoich klientów szkolenie Mobil 1 Workshop Academy  które jest skierowane zarówno dla właścicieli warsztatów, pracowników działu obsługi klienta, jak i mechaników.

W ramach tego szkolenia można w bardzo przystępny sposób zapoznać się z funkcjami jaki spełnia olej silnikowy, poznać jego główne składniki, odpowiednio odczytywać i rozumieć specyfikacje wg SAE, API, ACEA, OEM, zapoznać się z pełną dostępną na rynku gamą olejów silnikowych Mobil oraz zasadami ich magazynowania. Celem tego programu jest również podniesienie jakości obsługi, tak aby klient zawsze wracał. Jest to również doskonała sposobność wyjaśnienia wątpliwości bądź omówienia sytuacji związanych z tematyką olejową z którymi można spotkać się w trakcie pracy.

Szkolenie takie jest nieodpłatne, trwa ok. 2-3 godzin i jest prowadzone na terenie Państwa firmy. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat jego ukończenia.

Zapraszamy do omówienia z nami kwestii opracowania zwycięskiej propozycji w ramach programu Mobil 1 Workshop Program.  Wszystkich chętnych prosimy o kontakt ze swoim Przedstawicielem Handlowym.

Ilość materiałów jest ograniczona. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz film z otwarcia 2000 warsztatu w Niemczech w ramach Programu Mobil 1 Workshop.

  Nie czekaj – zgłoś swój warsztat do Programu.

*Informacje w oparciu o szacunkową ocenę zapotrzebowania na oleje syntetyczne w skali całego świata, Kline & Company, wyniki badania z 2013 r.