Mobil Delvac Ultra 5W40 Ultimate Protection V1

Mobil Delvac Ultra 5W40 Ultimate Protection v1 jest zaawansowanym, w pełni syntetycznym, wysokowydajnym olejem o recepturze niskopopiołowej. Ma zastosowanie w wysokoobciążonych silnikach wysokoprężnych, gdzie przyczynia się do wydłużenia trwałości eksploatacyjnej silnika. Jednocześnie zapewnia możliwość wydłużenia okresów pomiędzy wymianą i oszczędność paliwa dla nowoczesnych i najnowszych silników Diesla pracujących w trudnych warunkach. Produkt ten opracowano, aby zapewnić wyjątkową wydajność w najnowszych, nowoczesnych i starszych, wysoko obciążonych silnikach w tym tych, które są wyposażone w systemy emisji spalin. Mobil Delvac Ultra 5W40 Ultimate Protection v1 rekomenduje się do szerokiej gamy zastosowań o wysokich obciążeniach i trudnych warunkach pracy. Ma zastosowanie w pojazdach drogowych i maszynach roboczych pracujących w transporcie, przemyśle górniczym, przemyśle drzewnym, budownictwie i rolnictwie.

Doskonała wydajność oleju Mobil Delvac Ultra 5W40 Ultimate Protection v1 jest efektem szerokiej współpracy pomiędzy czołowymi producentami sprzętu i zastosowaniem nowoczesnych technologii w środkach smarnych. Produkt spełnia lub przewyższa wymagania niektórych z najnowszych specyfikacji ACEA i API dla olejów do silników wysokoprężnych. Jednocześnie spełnia wymagania czołowych europejskich, amerykańskich i japońskich producentów silników.

Mobil Delvac Ultra 5W40 Ultimate Protection v1 – zastosowania

Rekomendowany przez ExxonMobil do następujących zastosowań:

     •  Silniki najnowszych generacji oraz wysoko obciążone silniki wysokoprężne z turbosprężarką, systemem wtrysku bezpośredniego i systemami emisji spalin i z wszystkimi systemami oczyszczania spalin

     •  Pojazdy drogowe pracujące w warunkach wysokich prędkości/wysokich obciążeń oraz pojazdy pracujące w trybie jazdy miejskiej (start-stop)

     •  Maszyny robocze pracujące w warunkach wysokich obciążeń/niskich prędkości

     •  Urządzenia napędzane silnikami wysokoprężnymi amerykańskich i europejskich producentów OEM

     •  Wysoko obciążone silniki benzynowe oraz tabor mieszany

Dostępne pojemności: 20L, 208L

Mobil Delvac Ultra 5W40 Ultimate Protection v1 – specyfikacje i dopuszczenia
Produkt posiada następujące aprobaty:
Detroit Fluids Specification 93K218
Detroit Detroit Fluids Specification 93K222
MACK EOS-4.5
MB-Approval 228.31
MTU Oil Category 2.1
VOLVO VDS-4.5
RENAULT TRUCKS RLD-3
Produkt spełnia lub przewyższa wymagania następujących specyfikacji:
API CK-4
API CJ-4
API CI-4 PLUS
API CI-4
API CH-4
API SM
API SN
JASO DH-2
Caterpillar ECF-3
Cummins CES 20081
Cummins CES 20086
ACEA E7
ACEA E9
ISUZU DEO (samochody z DPD)