Sektory przemysłu

Oleje przemysłowe Mobil zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną wydajność urządzeń oraz ich niezawodność. Poszczególne sektory przemysłu wymagają środków smarnych, które będą wstanie spełnić określone wymagania. Począwszy od olejów mineralnych i syntetycznych, przez wysokowydajne smary i oleje kompresorowe po płyny obróbkowe – te przemysłowe środki smarne pomagają w prowadzeniu efektywnych biznesów użytkowników na całym świecie.

Skorzystaj z poniższego narzędzia, aby poznać się z wysokowydajnymi środkami smarnymi w zależności od Twoich zindywidualizowanych potrzeb w zakresie smarowania w urządzeniach przemysłowych. Kliknij nazwę sektora, który cię interesuje, a dowiesz się więcej o każdym z nich. Poznasz ich specyfikę oraz o produkty Mobil mające tu zastosowanie. Znajdziesz tutaj również informacje o wynikach,  jakie uzyskano dzięki ich aplikacji.

Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym, aby potwierdzić przydatność produktu do swojej aplikacji oraz o dostępności produktu.