Mobil Hydraulic Oil HLPD

Mobil Hydraulic Oil HLPD

Mobil Hydraulic Oil HLPD to płyny hydrauliczne zawierające system selektywnych dodatków dla ochrony układów hydraulicznych oraz dodatek detergentów/dyspergatorów. Zanieczyszczenia, osady i woda, które mogły dostać się do układu hydraulicznego, mogą uszkodzić części pompy. Jednak dzięki Mobil Hydraulic HLPD są one rozpraszane i utrzymywane w zawieszeniu, a przylegające cząstki/osady są rozpuszczane.

Mobil Hydraulic Oil HLPD – właściwości i zalety 
WłaściwościZalety i potencjalne korzyści
Właściwości tworzenia emulsjiEmulguje wodę i płyny chłodzące zmieszane z wodą, bez uszczerbku dla dobrych właściwości antykorozyjnych i smarnych.
Specjalny system dodatków myjąco-dyspergującychDoskonała wydajność utrzymania czystości w układzie hydraulicznym.
Szczególne dodatki polarnePoprawa zachowania ślizgowego i zapobieganie drganiom ciernym, nawet w ciężkich warunkach eksploatacyjnych.
Mobil Hydraulic Oil HLPD – zastosowanie

Produkt nadaje się do stosowania w układach hydraulicznych, w których z powodu dużego wnikania wody lub zanieczyszczeń wymagany jest wysoki poziom dyspersji, aby utrzymać ilość wody w układzie. Jest on szczególnie zalecany do stosowania w układach hydraulicznych obrabiarek, gdzie mogą dostać się chłodziwa zmieszane z wodą. Płyny te nadają się również do zastosowań, w których występuje wysoki poziom zanieczyszczeń. Dotyczy to np. mobilnych agregatów hydraulicznych (koparki, spycharki, ładowarki kołowe, układy hydrauliczne samochodów ciężarowych).

Mobil Hydraulic Oil HLPD – właściwości fizykochemiczne
Właściwości fizykochemiczne324668
Klasa lepkościISO 32ISO 46ISO 68
Gęstość w 15°C, [kg/m3], DIN 51757 v30,8730,8800,882