Dostawy

Zapewniamy dostawy produktów Mobil swoim transportem. Dotyczy to wszystkich opakowań: konfekcji, beczek oraz luzu. Bezpłatny transport realizujemy na terenie naszego działania, czyli województwa śląskiego i łódzkiego. Możliwa jest również wysyłka towaru z wykorzystaniem uprawnionych firm kurierskich oraz Poczty Polskiej. Każdy z klientów może także odebrać zamówiony towar własnym transportem.

System DPIM

Księga Integralności Produktu Dystrybutora ExxonMobil ( DPIM) to system, wykorzystywany przez Strategicznych Dystrybutorów ExxonMobil na całym świecie, określający minimalne wymagania i wytyczne dotyczące udokumentowanych praktyk, procedur i procesów w zakresie obsługi produktów ExxonMobil.

mapa dostawy plejów Mobil realizowane przez SmarT PlusKsięga ta opisuje wszystkie etapy przemieszczania produktu od momentu odbioru z magazynu ExxonMobil, do chwili ich dostarczenia do klienta. Procedury dotyczą produktów pakowanych jak i luzem. Księgę tę opracowano, by zapewnić klientowi produkt o najwyższym standardzie, tak aby jakość produktu nie została pomniejszona na którymkolwiek etapie dystrybucji, począwszy od magazynowania aż do chwili dostarczenia do ostatecznego odbiorcy. Księga dotyczy pracowników dystrybutora, jego obiektów magazynowych jak i środków transportu.