Który olej do mojego DAFa?

Mobil Delvac to jedna z najlepiej sprzedających się na świecie marek olejów przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach. To marka, której zaufały miliony właścicieli samochodów ciężarowych, kierowników serwisów i operatorów flot – w tym firma DAF.

DAF i Mobil Delvac łączy długa tradycja dostarczania produktów dokładnie odpowiadających potrzebom klientów. Mobil Delvac to specjalistyczna marka, z historią sięgającą 1925 roku, która oferuje szeroką gamę olejów i smarów spełniających wymagania pojazdów użytkowych. Dzięki naszemu zaangażowaniu w szeroko zakrojone działania badawczo-rozwojowe Mobil Delvac wciąż wyznacza technologiczne standardy środków smarujących i nie tylko spełnia, ale także przewyższa wymagania współczesnych samochodów ciężarowych eksploatowanych w trudnych warunkach. Z firmą DAF łączy nas przeświadczenie, że zadowolenie naszych klientów oraz rentowność ich przedsiębiorstw ma kluczowe znaczenie. Użytkownicy samochodów ciężarowych DAF na co dzień polegają na niezawodności swoich pojazdów. W równym stopniu mogą oni ufać specjalnie wyselekcjonowanej gamie produktów Mobil Delvac, które pomogą im w dążeniu do uzyskania optymalnej efektywności.

Który olej do mojego DAFa?

Inwestycja w pojazdy renomowanej marki, takiej jak DAF, wymaga stosownej ochrony. Mobil Delvac chroni silniki pojazdów podczas pracy. Receptura produktów Mobil Delvac opiera się na zaawansowanych technologiach dodatków uszlachetniających i wysokiej jakości olejów bazowych, które razem zapobiegają degradacji oleju, ograniczają zużycie silnika i umożliwiają wydłużenie okresów wymiany oleju. Cel jest jasny: uzyskanie jak najdłuższego okresu eksploatacji silnika. Oferta Mobil Delvac obejmuje kompleksową gamę produktów do pojazdów użytkowych, spełniających nie tylko najważniejsze specyfikacje firmy DAF, lecz również specyfikacje wielu innych producentów OEM oraz wymogi norm branżowych. Produkty te zapewniają doskonałą efektywność smarowania i ochronę w najbardziej wymagających warunkach eksploatacji. Indywidualni właściciele, operatorzy flot i kierownicy serwisów w kwestii smarowania pojazdów użytkowych DAF mogą zdać się na produkty Mobil Delvac.

DAF – specyfikacje olejów silnikowych
  • DAF Extended Drain ACEA E6

Mobil Delvac 1 LE 5W30

Mobil Delvac XHP ESP 10W40

DAF – specyfikacje olejów przekładniowych

w przypadku, gdy mechanizm różnicowy wymaga

  • API GL-5 Synthetic SAE 75W90

Mobilube 1 SHC 75W90

Mobil Delvac 1 Gear Oil 75W90

  • API-GL-5 SAE 80W90

Mobilube S 80W90

  • API GL-5 SAE 85W140

Mobilube HD 85W140

w przypadku, gdy układ przeniesienia napędu wymaga

  • API GL-4 ZF TE-ML 02B

Mobilube 1 SHC 75W90

  • API GL-4 ZF TE-ML 02L

Mobil Delvac 1 Transmission Fluid 75W80

  • Allison TES 295

Mobil Delvac 1 ATF