Tworzywa sztuczne

Istnieje pełna gama środków smarnych marki Mobil przeznaczonych do smarowania wtryskarek do tworzyw sztucznych i powiązanych urządzeń technologicznych wykorzystywanych w zakładach produkujących tworzywa sztuczne, od wiodących na rynku olejów hydraulicznych i przekładniowych do wysokowydajnych smarów. Razem z programami wspierającymi analizę olejów, oleje Mobil zostały opracowane tak, aby pomóc utrzymać jak najwyższą wydajność każdego elementu twoich urządzeń. Celem jest obniżenie łącznych kosztów działalności i zwiększenie wydajności.

Czy wiesz, że…..

w ciągu ostatnich kilku lat konkurencyjność w branży przemysłowej znacznie się zmieniła. W konsekwencji firmy muszą szukać oszczędności w różnych obszarach swojej działalności. Środki smarne nie stanowią tutaj wyjątku. Chcąc pomóc firmom znaleźć oszczędności, ExxonMobil opracował nową generację olejów hydraulicznych, ograniczających koszty operacyjne przez poprawę efektywności energetycznej i produktywności.

Seria olejów Mobil DTE 10 Excel, opracowana na podstawie obszernych badań laboratoryjnych i testów terenowych, pozwala osiągnąć mierzalny wzrost efektywności hydraulicznej w porównaniu z konwencjonalnymi olejami hydraulicznymi. Może się to przyczynić do zmniejszenia zużycia energii i/lub zwiększenia wydajności sprzętu, a tym samym osiągnięcia korzyści finansowych. Według testów laboratoryjnych prowadzonych w kontrolowanym środowisku wynika, że Mobil DTE 10 Excel może zwiększyć efektywność energetyczną do 6% w porównaniu ze konwencjonalnymi olejami hydraulicznym

Producenci w branży tworzyw sztucznych

Przemysłowe środki smarne Mobil mogą być stosowane w przypadku maszyn oferowanych przez wielu producentów z branży tworzyw sztucznych. Należą do nich takie firmy jak Krauss Maffei, Arburg, SHI Demag i Bosch Rexroth.

Specjalistyczne środki smarne ExxonMobil dla sektora tworzyw sztucznych

Mobil DTE 20 Ultra seria

Mobil DTE 10 Excel seria

Olej Mobil DTE 10 Excel w przemyśle tworzyw sztucznych

Mobilgear SHC XMP