Mobil SHC Gear 320 WT

Mobil SHC Gear 320 WT

Mobil SHC Gear 320 WT to syntetyczny przemysłowy olej przekładniowy, zapewniający optymalną ochronę przekładni turbin wiatrowych, charakteryzujący się wydłużoną trwałością nawet w ekstremalnych warunkach. ExxonMobil zastosował w nim polialfaolefiny (PAO) najnowszej generacji, ze względu na ich niezrównane właściwości antyoksydacyjne i termiczne. Chroń przekładnie turbiny wiatrowej nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach dzięki syntetycznej smarów do przekładni Mobil SHC Gear 320 WT.

Produkt ten został opracowany w celu zapewnienia optymalnej ochrony urządzeń oraz większej żywotności oleju, nawet w warunkach ekstremalnych. Jego skład został specjalnie dobrany z myślą o ochronie przed mikropitingiem w nowoczesnych przekładniach z utwardzanymi powierzchniami zębów i nadaje się do zastosowań zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Typowe zastosowania to między innymi:

  • Turbiny wiatrowe, zwłaszcza wysoko obciążone oraz pracujące w warunkach obciążenia udarowego, w oddalonych lokalizacjach i w ekstremalnych temperaturach.
  • Przekładnie pomocnicze w turbinach wiatrowych, na przykład motoreduktory regulacji ustawienia i nachylenia łopatek

Olej Mobil SHC Gear 320 WT spełnia lub przekracza następujące wymagania:
AGMA 9005-E02 (przy odpowiedniej klasie lepkości)
DIN 51517 Część 3 (CLP)
ISO 12925-1 Typ CKD

 

Mobil SHC Gear 320 WT – Profil jakości