Mobil Super 3000 Formula RN 5W30

Mobil Super 3000 Formula RN 5W30

Mobil Super 3000 Formula RN 5W30  jest syntetycznym, wysokiej jakości olejem silnikowym o niskiej zawartości popiołu, opracowanym zgodnie z RN17, najnowszą specyfikacją Renault dla nowoczesnych pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi.  Szczególnie nadaje się do przedłużania trwałości eksploatacyjnej i utrzymywania wydajności filtrów cząstek stałych i reaktorów katalitycznych w pojazdach z silnikami wysokoprężnymi i benzynowymi wprowadzanych do obrotu od połowy 2018 r., aby sprostać najnowszym europejskim przepisom dotyczącym emisji.

Mobil Super 3000 Formula RN 5W30 – właściwości i zalety
  • Nadaje się do większości silników benzynowych i wysokoprężnych w samochodach osobowych i lekkich samochodach dostawczych marki Renault.
  • Przyczynia się do utrzymania sprawności systemów emisji spalin zarówno w pojazdach z silnikami Diesla, jak i benzynowymi.
  • Przyczynia się do utrzymania silnika w czystości, bez osadów, co zapewnia optymalną wydajność i długa trwałość eksploatacyjną.
  • Umożliwia przedłużoną eksploatację w podwyższonych temperaturach bez szkodliwego oksydacyjnego gęstnienia i degradacji oleju.
  • Zapewnia doskonałą płynność w niskich temperaturach umożliwiając łatwe uruchamianie silnika w zimie i szybką cyrkulację oleju w silniku i ochronę wszystkich jego elementów.

Dostępne opakowania: 1L, 4L, 20L-box, 208L

Mobil Super 3000 Formula RN 5W30 – specyfikacje i dopuszczenia
Produkt posiada następujące aprobaty:
RENAULT RN17
MB-Approval 226.52 
Produkt spełnia lub przewyższa wymagania następujących specyfikacji:
ACEA C3