Mobil SHC Rarus Seria

Mobil SHC Rarus Seria

Oleje Mobil SHC Rarus Seria to wysokiej jakości środki smarne do sprężarek powietrza, śrubowych i łopatkowych, pracujących w trudnych warunkach. W szczególności nadają się do zastosowań w trudnych warunkach, gdzie produkty na bazie olejowego syntetycznego środka smarnego nie spełniają oczekiwań.  Dotyczy to np. pracy przy wysokich końcowych temperaturach sprężania, dłuższych okresach pomiędzy wymianą oleju. Kompozycja Mobil SHC Seria Rarus zapewnia potencjał do trzykrotnego wydłużenia okresów pomiędzy wymianami oleju (w porównaniu z wiodącym syntetycznym środkiem smarnym do sprężarek).

Mobil SHC Rarus Seria
Mobil SHC Rarus seria – zastosowanie
  • Oleje te są przeznaczone przede wszystkim do śrubowych i łopatkowych sprężarek powietrza, sprężarek śrubowych chłodzonych wtryskiem oleju i sprężarkach (jeśli wcześniej wykazywały nadmierną degradację oleju, niską sprawność zaworów lub tworzenie się osadów)
  • Są to oleje do sprężarek pracujących w trudnych warunkach – skuteczne przy ciągłej pracy w wysokiej temperaturze tłoczenia do 200ºC.
  • Przeznaczone są do sprężarek wykorzystywanych w sprzęcie stacjonarnym i ruchomym.
  • Nie nadają się do sprężarek powietrza do oddychania.
  • Są kompatybilne ze wszystkimi metalami stosowanymi w budowie sprężarek oraz z konwencjonalnymi olejami do sprężarek powietrza na bazie olejów mineralnych.

Dostępne opakowania: 20L, 208L

Mobil SHC Rarus seria – typowa charakterystyka fizykochemiczna
Mobil SHC Seria Rarus324668
Klasa lepkości ISO324668