Mobil Super 3000 Formula VC 0W20

Mobil Super 3000 Formula VC 0W20

Mobil Super 3000 Formula VC 0W20 to wysokiej jakości olej silnikowy, stworzony aby spełnić wymagania specyfikacji Volvo Car Corporation Motor Oil VCC RBS0-2AE 0W-20.

Mobil Super 3000 Formula VC 0W20 – właściwości i zalety

Ten olej silnikowy posiada niską zawartość popiołu siarczanowego i lepkości wysokotemperaturowej HTHS powyżej 2,75 cP.

Główne właściwości i zalety:

  • Spełnia lub przewyższa standard branżowy ACEA C5, przyczyniając się do zmniejszenia zużycia paliwa przez silnik i do ochrony układu oczyszczania spalin.
  • Spełnia lub przewyższa standard branżowy API SP w zakresie ochrony silników benzynowych TDI o zmniejszonych rozmiarach przed stukaniem i/lub zużyciem podczas pracy przy niskich prędkościach i wysokim momencie obrotowym.
  • Doskonałe właściwości niskotemperaturowe zapewniają niezawodne i szybkie uruchamianie i ochronę silnika w niskich temperaturach.
Mobil Super 3000 Formula VC 0W20 – zastosowania

Produkt ten przeznaczony jest do nowoczesnych, wysokosprawnych samochodów z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi i hybrydowymi firmy Volvo. Jest on także odpowiedni do pojazdów japońskich i koreańskich, które wymagają oleju o klasie lepkości SAE 0W20 i dowolnej obsługiwanej specyfikacji oleju.

  • Olej ten nie jest zalecany do starszych silników pojazdów przeznaczonych do pracy z olejami silnikowymi o wyższej lepkości.

Należy sprawdzić klasy lepkości i specyfikacji zalecane w instrukcji obsługi pojazdu.

Dostępne opakowania: 20L-box

Mobil Super 3000 Formula VC 0W20 – specyfikacje i dopuszczenia
Produkt posiada następujące aprobaty:
VOLVO RBS0-2AE 0W-20
Produkt spełnia lub przewyższa wymagania następujących specyfikacji:
API SP
ACEA C5