Mobil Delvac HD 10W40

Mobil Delvac HD 10W40 to półsyntetyczny olej silnikowy o wysokiej wydajności do silników wysokoprężnych. Został opracowany w celu zapewnienia smarowania nowoczesnych, wysokowydajnych silników o niskiej emisji spalin stosowanych w trudnych warunkach. Produkt ten został zaprojektowany przy użyciu wysokowydajnych olejów bazowych, które zapewniają doskonałą płynność w niskiej temperaturze, utrzymanie lepkości w wysokiej temperaturze i kontrolę lotności. Sprawdzony zaawansowany system dodatków został fachowo zaprojektowany w celu zapewnienia długiej żywotności silnika i utrzymania wydajności systemów redukcji emisji, w tym filtra cząstek stałych (DPF).

Mobil Delvac HD 10W40 – cechy i zalety

Współczesne, wysokowydajne, niskoemisyjne silniki znacznie zwiększają wymagania dotyczące olejów silnikowych. Szczelniejsza konstrukcja silnika, zastosowanie chłodnic międzystopniowych i turbosprężarek zwiększają naprężenia termiczne na smarze. Technologie silników o niskiej emisji, takie jak wyższe ciśnienie wtrysku paliwa, opóźnione czasy i urządzenia oczyszczania spalin, wymagają poprawy wydajności oleju w obszarach takich jak stabilność utleniania, dyspersja sadzy, lotność i kompatybilność z urządzeniami oczyszczania spalin. Zaawansowana technologia produktu zapewnia wysoką wydajność, długi okres między wymianami i ochronę układów wydechowych, w tym wyposażonych w filtry cząstek stałych (DPF).

Mobil Delvac HD 10W40 – zastosowanie
  • Silniki wysokoprężne o dużej mocy, w tym nowoczesne pojazdy o niskiej emisji spalin Euro V / VI, wykorzystujące technologie takie jak filtr cząstek stałych (DPF), selektywna redukcja katalityczna (SCR), pułapki ciągłej regeneracji (CRT), katalizatory utleniania oleju napędowego (DOC) i recyrkulacja spalin ( EGR)
  • Wysokowydajne silniki wysokoprężne wykorzystujące niskosiarkowe oleje napędowe i wiele formulacji paliw biodiesel
  • Naturalnie wolnossący i turbodoładowany sprzęt napędzany olejem napędowym
  • Na autostradzie krótko- i długodystansowych ciężarówek i autobusów
Mobil Delvac HD 10W40 – specyfikacje i dopuszczenia
Mobil Delvac HD 10W40 spełnia lub przekracza wymagania:
ACEA E6X
DAF Extended DrainX
Mobil Delvac HD 10W40 posiada następujące zatwierdzenia konstruktora
MB-Approval 228.51X
MAN M 3477X
MTU Oil Category 3.1X