Mobil SHC Gear 320 WT

Mobil SHC Gear 320 WT to syntetyczny przemysłowy olej przekładniowy, zapewniający optymalną ochronę przekładni turbin wiatrowych, charakteryzujący się wydłużoną trwałością nawet w ekstremalnych warunkach. ExxonMobil zastosował w nim polialfaolefiny (PAO) najnowszej generacji, ze względu na ich niezrównane właściwości antyoksydacyjne i termiczne. Chroń przekładnie turbiny wiatrowej nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach dzięki syntetycznej smarów do przekładni Mobil SHC Gear 320 WT.

Produkt ten został opracowany w celu zapewnienia optymalnej ochrony urządzeń oraz większej żywotności oleju, nawet w warunkach ekstremalnych. Jego skład został specjalnie dobrany z myślą o ochronie przed mikropitingiem w nowoczesnych przekładniach z utwardzanymi powierzchniami zębów i nadaje się do zastosowań zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Typowe zastosowania to między innymi:

  • Turbiny wiatrowe, zwłaszcza wysoko obciążone oraz pracujące w warunkach obciążenia udarowego, w oddalonych lokalizacjach i w ekstremalnych temperaturach.
  • Przekładnie pomocnicze w turbinach wiatrowych, na przykład motoreduktory regulacji ustawienia i nachylenia łopatek

Olej Mobil SHC Gear 320 WT spełnia lub przekracza następujące wymagania:
AGMA 9005-E02 (przy odpowiedniej klasie lepkości)
DIN 51517 Część 3 (CLP)
ISO 12925-1 Typ CKD

 

Mobil SHC Gear 320 WT – Profil jakości