Spotkania Transportowe w Katowicach, 25.04.2019

Zapraszamy przewoźników, właścicieli i menedżerów firm transportowych oraz pracowników działów transportu drogowego do udziału w kolejnej, wiosennej edycji Spotkań Transportowych. Są one organizowane w ramach cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej, organizowanych przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van wraz z partnerami.

Spotkania Transportowe w Katowicach, 25.04.2019KONFERENCJA MERYTORYCZNA:
W programie jak zwykle nie zabraknie obszernych prelekcji, odpowiadających na bieżące i potencjalne problemy branży transportowej. Celem spotkania jest nie wdawanie się w zbędne politykowanie, lecz udzielenie konkretnych wskazówek i porad. W sesji przedpołudniowej zostanie m.in. przedstawiona prezentacja producenta olejów dedykowanych do samochodów ciężarowych Mobil Delvac .

STREFA EKSPERCKA i BIZNESOWA:
Uzupełnieniem części merytorycznej jest obszerna strefa ekspercka i biznesowa, w której do dyspozycji uczestników pozostają eksperci prawni oraz dostawcy produktów i usług, prezentujący rozwiązania wspierające skuteczniejsze, bezpieczniejsze i efektywniejsze prowadzenie działalności transportowej.

ZDOBĄDŹ NOWE ZLECENIA:
W Strefie Załadowcy na uczestników konferencji będą czekali przedstawiciele firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, spedycyjnych i operatorów logistycznych, który poszukują przewoźników do nawiązania współpracy.

Spotkania Transportowe będą też okazją do zapoznania się z Nowym Actrosem – najbardziej zaawansowanym samochodem ciężarowym dostępnym seryjnie, który trafi na rynek w czerwcu 2019 roku.

Weź udział w Spotkaniach Transportowych i poznaj nowego Actrosa na żywo już dziś. Przewoźnikom i menedżerom transportu drogowego jest zapewniony w pełni darmowy udział w konferencji, wraz z całodniowym bufetem kawowym oraz lunchem. Każdy z uczestników otrzyma również pakiet konferencyjny, zawierający czasopisma TSL Biznes i Truck&Van, oraz materiały informacyjne partnerów i ekspertów.

W trakcie tego wydarzenia serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska ExxonMobil – SmarT Plus

Termin: 25 kwietnia 2019 r

Miejsce: Hotel Novotel al. Roździeńskiego 16,  40-202 Katowice

SPOTKANIA TRANSPORTOWE – jeden dzień, wiele możliwości