Nowy branding samochodów i motocykli z okazji 50-lecia Mobil 1

Czy wiesz, że powstały specjalnie zaprojektowane grafiki we współpracy Mobil 1 z zespołami Formuły 1, NASCAR, MotoGP oraz innych serii wyścigowych?

Ponad 40 wyjątkowych grafik podkreśli jubileusz 50-lecia oleju syntetycznego Mobil 1. Okolicznościowy branding zobaczymy na torach Formuły 1, NASCAR, MotoGP, WEC i innych serii wyścigowych. Charakterystycznym detalem jest jubileuszowe złoto, podkreślające nie tylko 50-lecie Mobil 1, ale również dynamiczną naturę współpracy Mobil 1 z jej partnerami. Każdy wzór jest wyrazem dumy ExxonMobil z marki Mobil 1 i jej zaangażowania w rozwój technologii, która z torów wyścigowych trafia na drogi publiczne.

Oleje silnikowe Mobil 1 już od dawna są wybierane przez wiele uznanych zespołów. Należy do nich Oracle Red Bull Racing, rywalizujący w najbardziej wymagających seriach wyścigowych na świecie. Syntetyczny olej Mobil 1 zapewniania wyjątkowe osiągi silnika i ochronę w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wysoki poziom zaawansowania technicznego olejów Mobil 1 potwierdzają specjaliści z branży motoryzacyjnej, kierowcy wyścigowi, właściciele zespołów i przedstawiciele producentów pojazdów.

 

„Jesteśmy podekscytowani prezentacją specjalnych wzorów, podkreślających historyczny jubileusz Mobil 1” – mówi Robert Shearer, dyrektor ds. sponsoringu globalnego, Mobil 1. „To przykład naszego partnerstwa w zakresie rozwoju innowacyjnych środków smarnych w sportach motorowych. Wspólnie opracowaliśmy projekty graficzne, które oddają hołd 50-letniej historii marki Mobil 1. Wskazują także na istotę szybkości, wydajności i pracy zespołowej. Nie możemy się doczekać, aż fani zobaczą kulminację naszych wspólnych wysiłków na torach wyścigowych w ciągu tegorocznego sezonu”.

Podczas wyścigu Mobil 1 Twelve Hours of Sebring Presented by Cadillac na torze pojawiły się złote barwy zespołów i producentów OEM.  Należy do nich Vasser Sullivan Racing (Lexus Racing), Cadillac Racing, Corvette Racing by Pratt Miller Motorsports, Kellymoss with Riley (Porsche Motorsport North America) i Porsche Penske Motorsport.

 

Zespoły wykorzystujące specjalne grafiki z okazji 50-lecia Mobil 1 
  • Oracle Red Bull Racing (Formuła 1)
  • Stewart-Haas Racing (NASCAR)
  • 23XI Racing (NASCAR)
  • Tony Stewart Racing (NHRA)
  • Red Bull KTM (MotoGP)
  • Porsche Penske Motorsport (WEC i IMSA)
  • TAG Heuer Porsche Formula E Team (Formuła E)
  • Mobil 1 Porsche SuperCup
  • Pikes Peak International Hill Climb z BBI Autosport

 

Jeżeli jesteś fanem wyścigów i chcesz dołączyć do świętowania 50-lecia marki Mobil 1, koniecznie obejrzyj film przygotowany we współpracy z Davidem Coulthardem. Jest to były kierowca Formuły 1 i ambasador Oracle Red Bull Racing, który prezentuje ewolucję i osiągnięcia marki Mobil 1.

 

O Mobil 1

Wiodąca na świecie marka syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1 wykorzystuje technologię ochrony przez zużyciem, która zapewnia wydajność przewyższającą nasze konwencjonalne oleje silnikowe. Technologia ta sprawia, że Mobil 1 spełnia lub przewyższa najbardziej wymagające normy producentów samochodów. Zapewnia także wyjątkową ochronę przed zużyciem silnika w normalnych, a nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Mobil 1 zachowuje wysoką płynność w skrajnych temperaturach, chroniąc najważniejsze części silnika. Został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować wydajność silnika i wydłużyć jego żywotność. Więcej informacji na stronie www.mobil.pl. Polub @Mobil1 na Facebook, Instagram, oraz X.

 

O ExxonMobil

ExxonMobil, jedna z największych notowanych na giełdzie międzynarodowych firm energetycznych i petrochemicznych.  Tworzy ona rozwiązania poprawiające jakość życia i wychodzące naprzeciw zmieniającym się potrzebom społeczeństwa.