Do programu Mobil 1 Workshop dołączył 3000. uczestnik

Program Mobil 1 Workshop Program (program Mobil 1 dla warsztatów, M1WP) już trzeci rok z rzędu świętuje ogromny sukces – w tym roku jest nim dołączenie 3000.

Firma ExxonMobil opracowała program M1WP z myślą o działalności warsztatów niezależnych. Jego celem jest zwiększenie obecności i znajomości produktów marki Mobil, przy jednoczesnym promowaniu zaangażowania właścicieli niezależnych warsztatów.

Z okazji otwarcia 3000. placówki biorącej udział w programie M1WP oraz, aby ułatwić przekazywanie informacji na temat tego programu dalej, przygotowane zostały dwa materiały związane z olejami silnikowymi Mobil 1 .

Marka olejów silnikowych Mobil 1 zaprosiła Shmee150, jedną z najbardziej popularnych osób w branży motoryzacyjnej, do wspólnego nakręcenia filmu prezentującego program M1WP miłośnikom motoryzacji.

GC Motors Harrogate

Shmee150 odwiedził uczestniczący w programie M1WP warsztat GC Motors w Harrogate, specjalizujący się w obsłudze serwisowej supersamochodów. Na filmie widać, jak Shmee150 wymienia olej i filtr w Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder, jednocześnie zabawiając widzów.

W trakcie krótkiego filmu Shmee150 opowiada o zaletach programu M1WP, do których należą dostęp do najwyższej jakości olejów silnikowych Mobil. Wspomina także o możliwości korzystania z materiałów promujących markę oraz o cennej pomocy w zakresie kwestii technicznych, sprzedaży i marketingu.

Aby obejrzeć film, wystarczy kliknąć tutaj.