Rozwój rynku silników gazowych w 2018 r.

Na rok 2018 prognozowany jest dalszy rozwój rynku silników gazowych*. Jak wobec tego wyzwania staje ExxonMobil?  Więcej na ten temat zdradza nam Inken Reuser, Industrial Marketing Advisor.

„Aby wspomóc rozwój na rynku silników gazowych, koncentrujemy się na trzech kluczowych obszarach: zoptymalizowanych rozwiązaniach, relacjach z producentami silników EB oraz skutecznym serwisie technicznym przeznaczonym dla tego sektora”.

ExxonMobil wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów

„Nowa seria Mobil Pegasus™ 1100 jest kluczowym elementem naszej doskonałej oferty dla klientów. Uzupełnia ona aktualny asortyment i umożliwia nam dobór rozwiązania do każdego zastosowania”. Pod koniec 2018/na początku 2019 roku planujemy także wprowadzić kolejny nowy produkt; więcej informacji na ten temat pojawi się w ciągu nadchodzących miesięcy”. Produkty to jednak nie wszystko; również nasza oferta usług technicznych Mobil ServSM, obejmująca monitoring stanu oleju Mobil Serv Lubricant Analysis oraz inspekcję boroskopową, zapewnia klientom rozwiązania techniczne umożliwiające utrzymanie przewagi rynkowej” (w razie zainteresowania programem analizy olejów MobilServ prosimy o kontakt z nami)

Współpraca ExxonMobil z producentami silników

„Z dumą zdradzamy, że produkt Mobil Pegasus™ 1105 otrzymał już aprobatę GE Jenbacher dla silników z serii 2, 3 i 4. Ta aprobata może pomóc Państwu skuteczniej dotrzeć do użytkowników silników gazowych, a tym samym zwiększyć poziom sprzedaży. My zaś zamierzamy nieustannie rozwijać relacje z tym i innymi producentami w roku 2018 i w kolejnych latach. Aby być na bieżąco z informacjami na temat rekomendacji producentów silników, warto skorzystać z narzędzia doboru produktów do silników gazowych w MPA”.

Gdzie można uzyskać najnowsze informacje?

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem technicznym lub działem obsługi klienta

* Źródło: Raport ExxonMobil z roku 2015: „The Outlook For Energy: A View to 2040”.