Oleje do samochodów dostawczych

Sektor środków smarnych dla pojazdów użytkowych w Europie to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów. Segment ten proponując oleje do sam. dostawczych otwiera coraz szersze możliwości sprzedażowe markowych środków smarnych Mobil Delvac.
Na rynku europejskim wciąż panuje trudna sytuacja gospodarcza, co możemy zaobserwować również poprzez spadek rocznego popytu na środki smarne dla branży motoryzacyjnej. Przyczyniają się do tego bardziej restrykcyjne przepisy w zakresie ochrony środowiska, wydajniejsze silniki oraz wydłużone okresy pomiędzy wymianami oleju.

W sektorze samochodów dostawczych widać jednak tendencję odwrotną. W 2017 roku w Unii Europejskiej zarejestrowano 1,9 miliona nowych samochodów dostawczych. Jest to o 3,9% więcej niż w roku poprzednim.

Prognozy dla pojazdów użytkowych

Co więcej, eksperci spodziewają się, że liczba tego typu pojazdów na drogach wzrośnie między rokiem 2015 a 2020 aż o 38%2.

Pomimo tych optymistycznych prognoz dotyczących rozwoju wspomnianego sektora, na rynku brak  kompleksowej oferty środków smarnych dedykowanych pojazdom dostawczym. W chwili obecnej w obrębie sektora stosuje się środki smarne przeznaczone dla samochodów osobowych lub ciężarowych.
Wszystko wskazuje na to, że branżę samochodów dostawczych czeka świetlana przyszłość. Chociaż  możliwości dotyczące stworzenia nowej kategorii produktów i maksymalizacji sprzedaży w segmencie środków smarnych dla pojazdów użytkowych są ogromne, obecnie pozostają one niewykorzystane.

Oleje do samochodów dostawczych

Sukces Twojej firmy zależy od wydajności Twoich pojazdów. Dobór odpowiedniego oleju silnikowego może być czynnikiem odróżniającym Cię od konkurencji. Szczególnie jest to ważne podczas jazdy w trudnych warunkach miejskich, w ruchu o dużym natężeniu, wymagających częstego ruszania i zatrzymywania się.

Oleje do samochodów dostawczych, Mobil Delvac Light Duty,  stanowią nową propozycję producenta marki Mobil.