SmarT Plus - Autoryzowany dystrybutor środków smarnych Mobil

Aktualności

Quiz Mobil 1 Red Bull - rozstrzygnięcie

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Red-Bull Mobil 1 został rozstrzygnięty. Zgodnie z Regulaminem spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi komisja wylosowała trzech zwycięzców.>> więcej

Production Manager Meetings - konferencja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Konferencję Production Manager Meetings, która odbędzie się w dn. 27 września br w Hotelu Novotel w Katowicach. Czas trwania od godz. 8.00 do 17.50.>> więcej

Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1™

Hybrydowy Lexus CT200h czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1™. Aby rywalizować o cenną nagrodę należy opisać swoją podróż marzeń, jakżeby inaczej&h...>> więcej

Mobil 1 Workshop - Program dla warsztatów

   Jeśli jesteś właścicielem warsztatu i chcesz odnowić lub zmienić wizerunek swojego serwisu skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę ExxonMobil i SmarT Plus. >> więcej

Czy wiesz że?

Nazwa Mobil, stworzona na bazie dwóch nazw firmowych: Mobilgas i Mobiloil, została oficjalnie użyta 15 czerwca 1934 roku.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju.

looble
looble

Analiza olejów Mobil Serv

Mobil Serv

ExxonMobil wprowadził nowy program analiz olejowych Mobil Serv Lubricant Analysis, w skrócie MSLA. Usługa jest dostępna również na urządzeniach mobilnych i pomaga z wyprzedzeniem identyfikować problemy ze sprzętem, zanim spowodują nieplanowane przestoje.

Mobil Serv, który zastępuje dotychczasowy program analiz olejowych ExxonMobil Signum, może odegrać istotną rolę w utrzymaniu ciągłości produkcji. Dzięki regularnemu monitoringowi, program analiz pomaga zwiększyć niezawodność sprzętu i ograniczyć zużycie środków smarnych. Program może również pomóc wydłużyć okresy pomiędzy wymianami oleju, co z kolei wpływa na obniżenie kosztów operacyjnych oraz poprawę bezpieczeństwa dzięki ograniczeniu do minimum kontaktu człowieka z maszyną.

Jest to system stworzony do monitorowania krytycznych wskaźników pracującego oleju w oparciu o specyfikacje wiodących producentów maszyn i urządzeń oraz w oparciu o międzynarodowe standardy. Na podstawie wyniku analizy, można łatwo zinterpretować stan oleju jak i stan urządzeń.

Mobil Serv - industrial technical services

Coraz więcej firm chce optymalizować swoje koszty utrzymania maszyn i urządzeń poprzez zapewnienie niezawodnej pracy tych urządzeń jak również redukcję kosztów ich eksploatacji. Program analiz olejowych oferuje szczegółowe analizy, dzięki którym klienci mogą śledzić produktywność i w porę dostrzec problemy. 25 opcji analiz pozwala wybrać pakiet testowy najlepiej dopasowany do potrzeb firmy. Do tego celu najlepszym narzędziem jest monitoring pracy oleju.

Mobil Serv toprogram który ma za zadanie usprawnić sam proces analiz oleju – od etapu pobierania próbek do przygotowania raportu końcowego. Usługa wykorzystuje technologię scan-and-go z użyciem kodów QR. Dzięki temu klienci mogą łatwo dostarczyć próbkę oleju do laboratorium ExxonMobil, zachowując prosty dostęp do wyników analiz i rekomendacji dopasowanych do sprzętu. Eliminuje to konieczność przygotowywania etykiet i dokumentów oraz ułatwia komunikację w czasie rzeczywistym w zakresie harmonogramu zbierania próbek i wyników analiz. Wszystko odbywa się poprzez smartfon lub tablet za pomocą aplikacji działającej w chmurze. Klienci usługi mogą w razie potrzeby dzielić się informacjami z innymi osobami. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne podczas pracy w różnych lokalizacjach. Inżynierowie mają pełny dostęp do swojego konta bez względu na miejsce pobytu.

Mobil Serv dostarcza swoim użytkownikom wiedzę i doświadczenie ExxonMobil w sposób łatwy i wygodny. Nowa usługa jest już dostępna, a konta użytkowników dotychczasowego programu analiz ExxonMobil Signum, razem z historią zleconych analiz, zostały automatycznie przeniesione do nowego programu. Od ponad 100 lat ExxonMobil oferuje szeroką ofertę usług technicznych, pomagając w optymalizacji prac serwisowych i poprawie wydajność sprzętu. Teraz wszystkie one zostają przeniesione pod parasol jednej marki, aby pomóc świadczyć te usługi jeszcze lepiej.

Mobil Serv może być dostępny online dla każdego użytkownika oleju MOBIL.

Znalezione obrazy dla zapytania mobil serv

Linia