Porsche i Mobil 1

Aktualności

Konkurs Red Bull - Mobil 1

Nasza firma ogłasza Konkurs dla fanów Formuły 1. Spośród wszystkich osób które poprawnie odpowiedzą na każde z trzech pytań, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe - orginalne bluzy teamu R...>> więcej

Red Bull Racing i ExxonMobil

Od 1 stycznia 2017 roku ExxonMobil stanie się oficjalnie Partnerem Technologicznym zespołu Red Bull Racing Formuła. Od tego momentu zostanie jedynym dostawcą wysokowydajnych paliw oraz środków smarnych dla tego zespołu. Od przys...>> więcej

12 Konferencja SmarT Plus

W dniach 22-24.11.2017 w Hotelu Czarny Las w miejscowości Woźniki k. Częstochowy odbyła się 12. Konferencja naszej firmy dedykowana klientom sektora przemysłowego.

>> więcej

Mobil 1 Workshop - Program dla warsztatów

   Jeśli jesteś właścicielem warsztatu i chcesz odnowić lub zmienić wizerunek swojego serwisu skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę ExxonMobil i SmarT Plus. >> więcej

Czy wiesz że?

Nazwa Mobil, stworzona na bazie dwóch nazw firmowych: Mobilgas i Mobiloil, została oficjalnie użyta 15 czerwca 1934 roku.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju.

looble
looble

Porsche i Mobil 1

Już od blisko dwudziestu lat Mobil 1 jest partnerem słynnej firmy Porsche nie tylko dostarczając do niej swe oleje, ale także dzieląc się specjalistyczną wiedzą na temat środków smarnych i smarowania. W tym czasie bramy fabryki w Stuttgarcie opuściło ponad milion aut (m.in. z czterech generacji kultowego modelu 911) zalanych olejami Mobil 1.

Obecnie olejem, którym fabrycznie napełniane są silniki aut Porsche jest w pełni syntetyczny Mobil 1 0W40, który ogranicza do minimum zużycie współpracujących ze sobą elementów silnika i zapewnia optymalne osiągi w każdych warunkach. Firma Porsche bez wahania poleca więc stosowanie go do wszystkich samochodów tej marki z silnikiem benzynowym – bez względu na to, czy są one eksploatowane na Syberii, czy w Afryce.

"O roli Mobil 1, jako partnera firmy Porsche w działaniach zmierzających do zapewnienia maksymalnej wydajności i efektywności silników napędzających auta tej marki" - mówi Claudia Romberg, dyrektor ds. strategii i rozwoju zaawansowanych układów napędowych w niemieckiej firmie.

Film ten znajduje się również na stronie http://smartplus.pl/multimedia,mobil_1_w_akcji,6,116.html. Można się w nim dowiedzieć, że olej Mobil 1 0W40 jest stosowany we wszystkich autach startujących w  Porsche Mobil 1 Supercup, czyli jednej z najbardziej prestiżowych, a zarazem najszybszych serii wyścigów na świecie, od roku 2007 sponsorowanej przez Mobil 1

Linia