Oleje Mobil do samochodów dostawczych

Aktualności

Quiz Mobil 1 Red Bull - rozstrzygnięcie

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Red-Bull Mobil 1 został rozstrzygnięty. Zgodnie z Regulaminem spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi komisja wylosowała trzech zwycięzców.>> więcej

Production Manager Meetings - konferencja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Konferencję Production Manager Meetings, która odbędzie się w dn. 27 września br w Hotelu Novotel w Katowicach. Czas trwania od godz. 8.00 do 17.50.>> więcej

Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1™

Hybrydowy Lexus CT200h czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1™. Aby rywalizować o cenną nagrodę należy opisać swoją podróż marzeń, jakżeby inaczej&h...>> więcej

Mobil 1 Workshop - Program dla warsztatów

   Jeśli jesteś właścicielem warsztatu i chcesz odnowić lub zmienić wizerunek swojego serwisu skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę ExxonMobil i SmarT Plus. >> więcej

Czy wiesz że?

Historia firmy ExxonMobil zaczęła się w 1866 roku, kiedy w Rochester (Stan Nowy Jork, Stany Zjednoczone) Hiram Bond Everest i Matthew P.Ewing odkryli i uruchomili próżniową destylację ropy naftowej oraz utworzyli firmę Vacuum Oil Co. z siedzibą w Rochester.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju.

looble
looble

Oleje do samochodów dostawczych

Sukces Twojej firmy zależy od wydajności Twoich pojazdów. Dobór odpowiedniego oleju silnikowego może być czynnikiem odróżniającym Cię od konkurencji – szczególnie podczas jazdy w trudnych warunkach miejskich, w ruchu o dużym natężeniu, wymagających częstego ruszania i zatrzymywania się.

Nowe oleje silnikowe do samochodów dostawczych zostały stworzone z myślą o zapewnianiu wydłużonej żywotności silnika, doskonałej ochronie i oszczędności paliwa* – mniejsze ryzyko awarii i okresów przestoju pojazdów pomaga w rozwoju Twojego biznesu.

Receptura oleju Mobil Delvac™ City Logistic składa się z wysokiej jakości olejów bazowych oraz znakomitego, wyważonego zestawu dodatków uszlachetniających zapewniających optymalną wydajność silnika zarówno w najnowszych silnikach wysokoprężnych i benzynowych, jak i starszych modelach. Olej ten jest w pełni kompatybilny z większością filtrów cząstek stałych i konwerterów katalitycznych. Najważniejsze korzyści:

Właściwości Zalety i potencjalne korzyści
Zwiększona stabilność termiczna i odporność na utlenianie Przyczynia się do zmniejszenia zbierania się osadów oraz do wydłużenia trwałości silnika i oleju.
Zwiększona ochrona przed zużyciem Przyczynia się do wydłużenia trwałości komponentów i silnika.
Zaawansowana ochrona przed gromadzeniem się osadów na tłokach. Przyczynia się do utrzymania silnika w czystości przy zmniejszonych kosztach utrzymania i długiej trwałości silnika.
Zaawansowane oczyszczanie z sadzy w celu ograniczenia wzrostu lepkości, zbierania się osadów i blokowania filtrów. Przyczynia się do wzmocnienia ochrony silnika i wydłużenia jego trwałości.
Lepsza pompowalność w niskich temperaturach Szybki rozruch przy zmniejszonym zużyciu niskich temperaturach otoczenia.
 
Stabilny stopień lepkości Przyczynia się do oszczędnego zużycia paliwa.

 

 

* Utrzymuje lub obniża zużycie paliwa w porównaniu z olejem mineralnym 15W-40 (oleje City Logistics F spełniają lub przewyższają wymagania normy ACEA A5/B5; oleje City Logistics P spełniają lub przewyższają wymagania normy ACEA C2; oleje City Logistics V & M spełniają lub przewyższają wymagania normy ACEA C3; oleje City Logistics R spełniają lub przewyższają wymagania normy ACEA C4).

Linia