Mobil Delvac Light Duty

Mobil Delvac Light Duty - sam. dostawczeW 2016 roku firma ExxonMobil przeprowadziła zakrojone na szeroką skalę badanie rynku. Pozwoliło to w pełni zrozumieć potrzeby tego rozwijającego się sektora i poznać jego preferencje dotyczące produktów. Dzięki temu opracowano ofertę idealnie do niego dopasowaną.
Badanie ujawniło, że po wprowadzona na rynek linia produktów dedykowanych samochodom dostawczym Mobil Delvac Light Duty, stała się najczęściej wybieraną grupą środków smarnych w obrębie sektora.

Oferta ExxonMobil dla sektora samochodów dostawczych

Od początku swojej 90-letniej historii Mobil Delvac™, jeden z pierwszych na świecie olejów do silników Diesla, odpowiadał na rosnące potrzeby branży transportowej poprzez nieustanne wdrażanie innowacji i opracowywanie coraz wyższej jakości formulacji.
Szeroka gama produktów Mobil Delvac Light Duty wprowadzana jest do sprzedaży w postaci dwóch opisanych poniżej klas. Stanowi ona kompleksową ofertę wzbogaconą o idealnie dopasowane komunikaty marketingowe. Komunikaty te zostały opracowane w oparciu o badania rynku, zalecenia dotyczące wieku pojazdów i aprobaty OEM.