SmarT Plus - Autoryzowany dystrybutor środków smarnych Mobil

Aktualności

Production Manager Meetings - konferencja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Konferencję Production Manager Meetings, która odbędzie się w dn. 27 września br w Hotelu Novotel w Katowicach. Czas trwania od godz. 8.00 do 17.50.>> więcej

Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1™

Hybrydowy Lexus CT200h czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1™. Aby rywalizować o cenną nagrodę należy opisać swoją podróż marzeń, jakżeby inaczej&h...>> więcej

Quiz Mobil 1 - Red Bull

  Sprawdź swoją wiedzę na temat olejów i produktów marki Mobil. Rozwiąż niniejszy quiz i wyślij odpowiedź na adres marketing@smartplus.pl do 31 października 2018.>> więcej

Mobil 1 Workshop - Program dla warsztatów

   Jeśli jesteś właścicielem warsztatu i chcesz odnowić lub zmienić wizerunek swojego serwisu skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę ExxonMobil i SmarT Plus. >> więcej

Czy wiesz że?

Mobil wlał olej do statku SS Mauretania, który w 1910 roku odbył swój dziewiczy rejs przez Atlantyk w rekordowym czasie - 4 dni.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju.

looble
looble


Production Manager Meetings - konferencja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Konferencję Production Manager Meetings, która odbędzie się w dn. 27 września br w Hotelu Novotel w Katowicach. Czas trwania od godz. 8.00 do 17.50.

Chcąc pozostać konkurencyjną w ramach regionu i w skali europejskiej, polska gospodarka musi, podobnie jak Chiny w 2008 roku, porzucić drogę niskokosztowej pracy i zasobów na rzecz awansu w łańcuchu wartości i przeobrażenia się m.in. w źródło produktów i usług bardziej złożonych i atrakcyjnych nie tylko na rodzimym rynku, ale na rynku europejskim czy nawet globalnym.

Jednocześnie niezwykle istotna kwestia to poszukiwanie coraz bardziej skutecznych rozwiązań również w zakresie energooszczędności jak i ochrony środowiska. Temat ten z punktu widzenia optymalizacji procesów smarowniczych zostanie poruszony podczas prezentacji przedstawiciela ExxonMobil pana Alberta Babiucha. Temat wykładu „Oleje i smary w przemysłowych programach efektywnościowych”. Zostanie on wygłoszony podczas popołudniowej sesji o godz. 15.20.

Production Manager Meetings

Firmy coraz częściej jednak napotykają na bariery w postaci deficytu m.in. kompetencji, zasobów, szacunku dla pracowników, zaufania, czasu, finansów czy stabilnego prawa. Dodatkowo pojawiły się już w głównym nurcie biznesowym trendy technologiczne, m.in. cyfrowej transformacji, Big Data, IoT, Industry 4.0, automatyzacji procesowej etc., które firmom produkcyjnym o największej zdolności adaptacyjnej do trudnego środowiska rynkowego (ewolucjonizm) pozwolą nie tylko przetrwać, ale i zwiększyć dystans, przewagę nad pozostałymi firmami. Jak więc zarządzać organizacją w dobie permanentnego deficytu zasobów? Z tym pytaniem zmierzymy się podczas tego spotkania, zarówno podczas prelekcji jak i spotkań binarnych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, jak również do odwiedzenia stoiska SmarT Plus i Mobil

Powrót do listy aktualności

Linia