Mobil 1 Workshop - Program dla warsztatów

Aktualności

Quiz Mobil 1 Red Bull - rozstrzygnięcie

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Red-Bull Mobil 1 został rozstrzygnięty. Zgodnie z Regulaminem spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi komisja wylosowała trzech zwycięzców.>> więcej

Production Manager Meetings - konferencja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Konferencję Production Manager Meetings, która odbędzie się w dn. 27 września br w Hotelu Novotel w Katowicach. Czas trwania od godz. 8.00 do 17.50.>> więcej

Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1™

Hybrydowy Lexus CT200h czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1™. Aby rywalizować o cenną nagrodę należy opisać swoją podróż marzeń, jakżeby inaczej&h...>> więcej

Mobil 1 Workshop - Program dla warsztatów

   Jeśli jesteś właścicielem warsztatu i chcesz odnowić lub zmienić wizerunek swojego serwisu skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę ExxonMobil i SmarT Plus. >> więcej

Czy wiesz że?

Mobil wlał olej do statku SS Mauretania, który w 1910 roku odbył swój dziewiczy rejs przez Atlantyk w rekordowym czasie - 4 dni.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju.

looble
looble


Mobil 1 Workshop - Program dla warsztatów

   Jeśli jesteś właścicielem warsztatu i chcesz odnowić lub zmienić wizerunek swojego serwisu skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę ExxonMobil i SmarT Plus. 

   Dla klientów przygotowano ofertę "Mobil 1™ Workshop - program dla warsztatów niezależnych". Wszyscy chętni mogą wybrać pozycje z poniższej listy, zgodnie z potrzebami swojego serwisu.

 W skład proponowanych pozycji wchodzi:

1. znak świetlny

2. regał na oleje

3. flaga przenośna                      

4. pokrowiec na siedzenia           

5. pokrowiec na zderzak             

6. kombinezon roboczy               

7. zegar na ścianę                      

8. baner Mobil 1                          

9. stojak na ulotki/ ulotki

Mobil 1 Workshop Program ma za zadanie zwiększyć widoczność i przyszłą dochodowość niezależnych warsztatów.

Mobil oferuje produkty na każdą potrzebę. Dzięki rodzinie olejów silnikowych zapewniających doskonałe osiągi silnika niezależnie od stylu i warunków jazdy można mieć pewność, że jedna seria produktów zaspokoi potrzeby wszystkich klientów. Produkty z serii Mobil 1 – przekraczające standardy branżowe i zalecane przez czołowe zespoły wyścigowe – zapewniają lepsze osiągi i wyższy poziom ochrony niż inne oleje konwencjonalne, co przekłada się na dłuższą eksploatację silnika.

Przez związanie Państwa firmy z czołową marką, którą klienci znają i której ufają, dzięki programowi Mobil 1™ Workshop Program otrzymają Państwo narzędzia pomagające zdobywać i utrzymywać lojalnych klientów.

Mobil 1 Workshop Program

Dzięki programowi Mobil 1 Workshop Program firma odniesie następujące korzyści:

1.         Powiązanie z czołową marką – produkty z serii Mobil 1 są na całym świecie znane z doskonałych osiągów i wysokiego poziomu ochrony. Są także zalecane przez wielu czołowych światowych producentów sprzętu OEM oraz najlepsze zespoły wyścigowe. Powiązanie swojego warsztatu z czołową światową marką olejów syntetycznych pozwala wykorzystać siłę marki Mobil 1, aby wypromować swoją firmę i udowodnić, że korzysta ona ze środków smarnych najwyższej jakości.

2.         Wsparcie w zakresie oznakowania i marketingu – dzięki materiałom i zasobom, które pozwolą powiązać warsztat z marką Mobil 1 (np. wysokiej klasy oznakowanie biura, recepcji czy wnętrza warsztatu, stojaka na produkty i materiały promocyjne dla klientów), program Mobil 1 Workshop Program pozwala zadbać o spójny wizerunek marki wysokiej jakości, który będzie przyciągał klientów.

3.         Wiedza i wsparcie w zakresie standardów pracy – dzięki kompleksowej pomocy, obejmującej między innymi regularne wsparcie, pomoc w uzyskaniu spójnej jakości czy profesjonalne szkolenia i rozwój umiejętności sprzedażowych, firma może zdobyć pozycję eksperta w zakresie wymiany oleju. Tym sposobem Program Mobil 1 Workshop Program zapewnia narzędzia maksymalnie wspomagające wzrost warsztatów członkowskich.

   W ramach programu Mobil 1 Workshop Program pomożemy Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć potencjalne dochody dzięki dostępowi do pełnej oferty produktów marki Mobil. Wspólnie możemy zaoferować Państwa klientom nie tylko najlepsze marki na świecie, ale także obsługę najwyższej jakości

   Zapraszamy do omówienia z nami kwestii opracowania zwycięskiej propozycji w ramach programu Mobil 1 Workshop Program.  Wszystkich chętnych prosimy o kontakt ze swoim Przedstawicielem Handlowym. Ilość materiałów jest ograniczona. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz film z otwarcia 2000 warsztatu w Niemczech w ramach Programu Mobil 1 Workshop. 

  Nie czekaj - zgłoś swój warsztat do Programu.

*Informacje w oparciu o szacunkową ocenę zapotrzebowania na oleje syntetyczne w skali całego świata, Kline & Company, wyniki badania z 2013 r.

Powrót do listy aktualności

Linia