SmarT Plus - Autoryzowany dystrybutor środków smarnych Mobil

Aktualności

Quiz Mobil 1 Red Bull - rozstrzygnięcie

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Red-Bull Mobil 1 został rozstrzygnięty. Zgodnie z Regulaminem spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi komisja wylosowała trzech zwycięzców.>> więcej

Production Manager Meetings - konferencja

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Konferencję Production Manager Meetings, która odbędzie się w dn. 27 września br w Hotelu Novotel w Katowicach. Czas trwania od godz. 8.00 do 17.50.>> więcej

Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1™

Hybrydowy Lexus CT200h czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta syntetycznych olejów silnikowych Mobil 1™. Aby rywalizować o cenną nagrodę należy opisać swoją podróż marzeń, jakżeby inaczej&h...>> więcej

Mobil 1 Workshop - Program dla warsztatów

   Jeśli jesteś właścicielem warsztatu i chcesz odnowić lub zmienić wizerunek swojego serwisu skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę ExxonMobil i SmarT Plus. >> więcej

Czy wiesz że?

Mobil wlał olej do statku SS Mauretania, który w 1910 roku odbył swój dziewiczy rejs przez Atlantyk w rekordowym czasie - 4 dni.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju.

looble
looble

Magazyn

Jako Strategiczny Dystrybutor ExxonMobil posiadamy profesjonalny, zautomatyzowany i nowoczesny magazyn przystosowany do przyjęcia i składowania dużych zapasów olejów i smarów.

W swoich procedurach SmarT Plus stosuje wszystkie standardy, które są zawarte w Księdze Integralności Produktu Dystrybutora (DPIM), jest to opisany zbiór najlepszych praktyk i procesów w zakresie obsługi produktów Mobil. Zasadami, które zawarte są w tej księdze posługują się Strategicznii, Dystrybutorzy ExxonMobil na całym świecie i są one takie same dla wszystkich.                                                                                                                           

W roku 2009 otrzymaliśmy certyfikat jakości od ExxonMobil, poświadczający, iż stosowane w SmarT Plus procedury są zgodne z polityką ExxonMobil. Nad przestrzeganiem tych procedur czuwa powołany w SmarT Plus Pełnomocnik ds. Jakości.

Uruchomienie nowego magazynu w Warszowicach koło Żor, na obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej umożliwiło SmarT Plus dostosowanie się do wszystkich wymagań zarówno ExxonMobil jak i wymagań prawnych w zakresie składowania i obrotu olejami. Nowa inwestycja zwiększyła możliwości SmarT Plus w zakresie rozładunku jak i przechowywania olejów pakowanych jak i przywożonych autocysternami. Dla klientów, którzy chcą nabywać olej w trybie zawieszenia lub zwolnienia poboru akcyzy, stworzono taką możliwość, poprzez skład podatkowy działający na terenie SmarT Plus.

Linia