SmarT Plus - Autoryzowany dystrybutor środków smarnych Mobil

Aktualności

Konkurs Red Bull - Mobil 1

Nasza firma ogłasza Konkurs dla fanów Formuły 1. Spośród wszystkich osób które poprawnie odpowiedzą na każde z trzech pytań, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe - orginalne bluzy teamu R...>> więcej

Red Bull Racing i ExxonMobil

Od 1 stycznia 2017 roku ExxonMobil stanie się oficjalnie Partnerem Technologicznym zespołu Red Bull Racing Formuła. Od tego momentu zostanie jedynym dostawcą wysokowydajnych paliw oraz środków smarnych dla tego zespołu. Od przys...>> więcej

12 Konferencja SmarT Plus

W dniach 22-24.11.2017 w Hotelu Czarny Las w miejscowości Woźniki k. Częstochowy odbyła się 12. Konferencja naszej firmy dedykowana klientom sektora przemysłowego.

>> więcej

Mobil 1 Workshop - Program dla warsztatów

   Jeśli jesteś właścicielem warsztatu i chcesz odnowić lub zmienić wizerunek swojego serwisu skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez firmę ExxonMobil i SmarT Plus. >> więcej

Czy wiesz że?

Mobil wlał olej do statku SS Mauretania, który w 1910 roku odbył swój dziewiczy rejs przez Atlantyk w rekordowym czasie - 4 dni.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju.

looble
looble

Magazyn

Jako Strategiczny Dystrybutor ExxonMobil posiadamy profesjonalny, zautomatyzowany i nowoczesny magazyn przystosowany do przyjęcia i składowania dużych zapasów olejów i smarów.

W swoich procedurach SmarT Plus stosuje wszystkie standardy, które są zawarte w Księdze Integralności Produktu Dystrybutora (DPIM), jest to opisany zbiór najlepszych praktyk i procesów w zakresie obsługi produktów Mobil. Zasadami, które zawarte są w tej księdze posługują się Strategicznii, Dystrybutorzy ExxonMobil na całym świecie i są one takie same dla wszystkich.                                                                                                                           

W roku 2009 otrzymaliśmy certyfikat jakości od ExxonMobil, poświadczający, iż stosowane w SmarT Plus procedury są zgodne z polityką ExxonMobil. Nad przestrzeganiem tych procedur czuwa powołany w SmarT Plus Pełnomocnik ds. Jakości.

Uruchomienie nowego magazynu w Warszowicach koło Żor, na obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej umożliwiło SmarT Plus dostosowanie się do wszystkich wymagań zarówno ExxonMobil jak i wymagań prawnych w zakresie składowania i obrotu olejami. Nowa inwestycja zwiększyła możliwości SmarT Plus w zakresie rozładunku jak i przechowywania olejów pakowanych jak i przywożonych autocysternami. Dla klientów, którzy chcą nabywać olej w trybie zawieszenia lub zwolnienia poboru akcyzy, stworzono taką możliwość, poprzez skład podatkowy działający na terenie SmarT Plus.

Linia